مدرسه فوتبال سپاهان

معاینه رایگان نوآموزان مدرسه فوتبال سپاهان جهت شناسایی ناهنجاری های جسمانی

 انسان از بدو تولد تا پایان دوره جوانی در حال رشد جسمانی است  در بعضی افراد عدم تناسب رشد در بخش های مختلف موجب بروز ناهنجاری های  جسمانی درکودکان و نوجوانان می گردد . ناهنجاری های جسمانی مانند پشت گرد ، پشت گود  ، سربه جلو ، زانوی پرانتزی ، زانوی ضربدری ، کف پای صاف از جمله ناهنجاری های رایج در این دوران می باشد . بر اساس تحقیقات انجام شده بیش از 80 درصد نوجوانان حداقل دارای  یکی از این ناهنجاری ها ی جسمانی می باشند .

 لازم است بدانید ، اگر این ناهنجاری ها در سنین رشد تشخیص داده شود ، با انجام منظم چند حرکت ساده ورزشی قابل اصلاح است ولی پس از این  دوران وجود ناهنجاری جسمانی موجب بروز ظاهر ی نامتناسب ، فشار روی بخش های مختلف بدن مانند ریه ها ، قلب وعروق و همچنین باعث بروز کمردرد ، درد زانو ، آرتروز و سایر ناراحتی های مفصلی می شود که زندگی میانسالی و سالمندی را شدیدا تحت تاثیر قرار می دهد به طوری که این افراد دائما از درد  بخش های مختلف شکایت دارند .

 باتوجه به اهمیت موضوع مدیریت مدرسه فوتبال سپاهان با همکاری  موسسه  " ورزش گستر زنده رود "  اقدام به معاینه رایگان نوآموزان می نماید تا با استفاده از جدید ترین شیوه واجرای نرم افزار حرکات اصلاحی سعی در تشخیص و ارائه برنامه حرکات اصلاحی به نوآموزانی نماید که دارای ناهنجاری های جسمانی هستند .

 بدین منظور کارشناسان حرکات اصلاحی در طول تمرینات ،کودکان ونوجوانانی را که دارای این ناهنجاری ها هستند شناسایی نموده وبا هماهنگی والدین آنها به مرکزحرکات اصلاحی معرفی می نمایند . علاوه بر این والدین محترمی که علاقمند به معاینه رایگان  فرزندان خود در زمینه حرکات اصلاحی  می باشند  می توانند با هماهنگی با مدیریت مدرسه فوتبال اقدام به معاینه فرزند خود نمایند.

...

نوشته ی اسماعیل زاده در ساعت 0:55 در چهارشنبه یکم تیر ۱۳۹۰
       لینک